Buca Ambulans

İzmir'in son yıllarda hızlı bir şekilde büyüme gösteren ilçesi Buca, gerek devlet gerekse de özel sağlık hizmetlerin de büyük aşama kaydetmiş durumda. Bugün sizlere Buca bölgesinde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları ve Acil Tıp Ambulans firmasının Buca'da sunduğu özel ambulans hizmetlerini tanıtacağız. Özellikle üniversite kampüslerinin açılması, özel işletmelerin ve kentsel dönüşüm kapsamındaki arazilerin yapılması ile hızla nüfus artışı yaşanan Buca sağlık hizmetleri alanında vatandaşlara kesintisiz hizmetler sunmaya devam ediyor. Bölgedeki tek devlet hastanesi olan Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 2002 yılında açılmış olup, yapım projesini Ege Üniversitesinin İnşaat fakültesi gerçekleştirmiştir. 2006 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesine geçen Seyfi Demirsoy Hastanesi 7 + 2 adet ana bina ve 2700 m2 alanda üst düzey bir şekilde sağlık hizmetleri vermektedir. 450 yatak kapasiteli Seyfi Demirsoy Hastanesi tüm branşlarda poliklinik hizmeti sağlamaktadır. Buca ve çevre ilçelerden ayda binlerce hastayı misafir eden hastaneye Acil Tıp Ambulans olarak özel hasta nakil aracı ve tam donanımlı ambulans hizmeti vermekteyiz. Online randevu sistemiyle de hizmet veren Seyfi Demirsoy Hastanesine 0 232 444 35 08 numarasından ulaşabilirsiniz.

Buca'da Özel Hastane

2008 yılında Buca'da açılan ve 105 yatak kapasiteli Özel Tınaztepe Hastanesi son teknoloji ile donatılmış medikal tedavi odaları ile hizmet vermektedir. 30 adet poliklinik, 4 adet operasyon odasına sahip Tınaztepe Hastanesinin odalarında İnternet alt yapısı, elektronik yatak ve hemşire çağrı cihazları bulunmaktadır. Firma olarak buca özel ambulans servisimizi hastane ayırt etmeksizin istenilen yere sağlamaktayız.

Buca'da Tıp Merkezleri

Buca ilçesinde toplamda 4 adet özel tıp merkezi bulunmaktadır. Bunlar Gediz Tıp, TAPDİ Tıp, Ata Fizik Tıp ve Mavi Deniz Tıp merkezleri olup firmamız bu merkezlere özel ambulans hizmetlerini profesyonel ve uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir.

Buca Özel Sağlık Hizmetleri

Yukarıda yer alan sağlık hizmetlerinin yanı sıra, göz hastalıkları, kadın doğum hastanesi, kalp hastanesi, diyaliz merkezleri ve oktijen tedavi merkezleri de Buca'da özel sağlık hizmetleri kapmasında hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Şimdi kısaca bu özel sağlık merkezlerini inceleyelim;

Özel Can Hiperbarik oksijen tedavi merkezi 2006 yılından bu yana profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.
FMC Diyaliz Merkezi, 30'dan fazla ülkede uluslararası düzeyde diyaliz hizmetleri vermektedir.

Batıgöz Göz Sağlığı Merkezi, 2005 yılında İzmir Çankaya'da 2006 yılında da Şirinyer'de göz sağlığı hizmetleri vermektedir.

Buca Ambulans

Acil Tıp Ambulans olarak başta İzmir olmak üzere tüm Ege bölgesinde özel ambulans hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda buca özel ambulans servisi ve hasta nakil araçlarımızı bölgede sürekli hazır tutarak olası ani gelişen sağlık sorunlarınıza hızlı çözümler sunmayı hedefliyoruz.