Karşıyaka Ambulans

Karşıyaka, diyaliz merkezlerinden diş hastanelerine kadar pek çok özel sağlık kuruluşuna sahip bir ilçemizdir. Modern teknolojiler ile hazırlanmış bu sağlık merkezlerinin çoğu SGK ile anlaşmalı olup, vatandaşlarımıza kaliteli hizmetler sunmaktadır. Acil Tıp Ambulans firmasının da merkez ofisinin yer aldığı Karşıyaka bölgesindeki özel sağlık hizmetleri veren firmaları daha yakından tanımak ister misiniz? Bugün sizlere bölgede yer alan özel ambulans ve 10 adet sağlık kuruluşu hakkında bilgiler vereceğiz.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

1993 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana başta Ege bölgesi olmak üzere yurdun dört bir yanına açtığı hastaneler ile adından sıkça söz ettiren Başkent Üniversitesi, Karşıyaka ilçesinde hizmete sunduğu Zübeyde Hanım Hastanesi ile bölgedeki tek Üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Çocuk sağlığından Dermatoloji branşına kadar toplamda Acil dahil olmak üzere 17 dalda hizmet vermektedir. Caher Dudayev Bulvarı No:75 Bostanlı adresinde bulunan Zübeyde Hanım Hastanesi ayrıca SGK, Emekli Sandığı ve bir çok özel sigorta şirketi ile özel anlaşmalıdır. Daha fazla bilgi için 0232 241 1 000 numaralı telefondan Zübeyde Hanım Hastanesine ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Özel Hastane

Karşıyaka ilçesinde toplamda bir adet özel hastane bulunmaktadır. Yeni Girne Bulvarında bulunan Medical Park İzmir Hastanesi toplamda 245 hasta yatak kapasiteli ve 48.000 metre kare alana kurulmuştur. Tüm branş dallarında hizmet veren Medical Park Hastanesi Ege bölgesinin en başarılı ve referanslı organ nakil merkezidir.

Karşıyaka Tıp Merkezleri

Karşıyaka'da toplamda dört adet özel Tıp Merkezi bulunmaktadır. Bu sağlık merkezlerinin tamamı SGK anlaşmalı olup bir çok branşta hizmet vermektedir.

Karşıyaka Ambulans

Merkez ofisi Karşıyaka'da bulunan Acil Tıp Ambulans başarılı, uzman ve deneyimli sağlık personelleri ile karşıyaka ambulans hizmetleri vermektedir. Bununla birlikte hasta nakli ve evde bakım gibi önemli özel sağlık hizmetleri de vermekte olan Acil Tıp Ambulans uygun fiyat garantisi sunmaktadır.