İzmir'de Uçak Ambulans Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile birlikte sağlık alanında artık daha hızlı çözümler üretilebiliyor. Bunların en yeni ve etkili yöntemlerinin başında da uçak ambulans hizmetleri gelmektedir. Ani gelişen ve kritik durumda olan hastalıkların (kalp krizi, ciddi yaralanma) daha hızlı ve güvenli bir şekilde hastahaneye ulaşması için kullanılan hava ambulansları günümüzde artık sıklıkla tercih edilen birer ambulans hizmeti arasında yerini almış durumda. Özellikle büyük şehirlerde yoğun trafik nedeni ile acil durumlarda kullanılan uçak ambulansların yapısı da ani müdahaleye uygun hale getirilerek hastanın ilk yardım tedavisinin uçak içerisinde görülmesine olanak sağlıyor.

Hava Ambulansları

İlk çıktığı dönemlerde fiyatı nedeni ile çok fazla tercih edilmese de Acil Tıp Ambulans gibi kaliteli ve uygun fiyatlara bu hizmeti sağlayan firmalarla beraber hava ambulansları artık günümüzde her kesimin kullanabileceği bir hizmet haline gelmiştir. Hava Ambulans aracılık hizmeti veren firmamız havadan hasta nakli gerçekleştirilmektedir. Yurt içi ve yurt dışından temin ettiğimiz çeşitli tiplerdeki uçaklar ile ( Yurt içi hava ambulans hizmetinde T.C. Sağlık Bakanlığınca lisanslı hava aracı ve sağlık personeli, yurt dışı (airline) hava ambulans hizmetinde uluslararası yetkili kuruluşlarca hava aracı ve sağlık personeli ), doktorlu acil hava ambulans hizmetini sunmaktayız.

Hastanın durumuna göre hızlı jet uçak veya turbo prop, donanımlı uçaklar ile havadan hasta naklini gerçekleştirmekteyiz. Hastanız Türkiye ve dünyanın neresinde olursa olsun hava ambulans konusunda bizden fiyat almadan karar vermeyiniz .