Acil Tıp Ambulans geniş ve profesyonel personel ağı ile hastanın ihtiyacı doğrultusunda tüm branşlarda uzman doktorlar ile evde muayene, tetkik ve tedavi olanağı sunmaktadır. Evde bakım doktorları ile işbirliği içindeki bu değerlendirmeler ile uzun dönem hasta takipleri sağlanarak hastanın bir an önce sağlığına kavuşması sağlanır. İstenildiği zaman Acil Tip uzmanı tarafından evde mobil hastahane imkanları sunulmaktadır. Hizmet verdiğimiz ve anlaşmalı olduğumuz branş hekimlikleri;

Acil Tıp Ambulans Branş Hekimliği
Acil Tıp Ambulans sağladığı sağlık hizmetleri ile hastalarınızı en sağlıklı ve hızlı tedavi yöntemleri ile iyileşmelerine yardımcı oluyor.

Beyin Cerrahi
Günümüzde sıklıkla görülen beyin hastalıklarına çözüm için Acil Tıp Ambulans sizlere tam donanımlı mobil hastane hizmetleri sağlayarak tedavi için temel gereklilik olan Nöroradyoloji ve cerrahi ekipmanları sağlamaktadır.

Nöroradyoloji nedir? Radyolojinin alt dalı olan Nöroradyoloji beyin, baş ve omurilik hastalıklarını görüntüleme ve tanı konulmasını gerçekleştiren bilim dalıdır.

Psikiyatri
Beyin hastalıklarının tedavisi ve teşhisi konuları ile ilgilenen bilim dalıdır. Ruh hekimliği olarak adlandırılan psikiyatri özellikle fiziksel hastaların mutlaka destek alması gereken bir alandır.

Dahiliye
İç hastalıkları olarak da bilinen dahiliye isminden anlaşılacağı gibi tüm hastalıkların tanısı ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. Özellikle kanser, kan hastalıkları, sindirim sistemi ve kalp hastalıkları ile ilgilenmektedir. Dahiliye on adet yan dala ayrılır.

Nöroloji
Beyin ve sinir sistemini kapsamlı bir şekilde inceleyen ana bilim dalıdır.

Ortopedi
İnsan vücudundaki kas ve iskelet sistemini inceleyen ana bilim dalıdır. Sekiz adet alt bilim dalı bulunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz diğer branş hekimlikleri Acil Tıp, Göğüs hastalıkları, Çocuk, Kadın Doğum