EVDE HEMŞİRE HİZMETİ

Hastanın ihtiyacı doğrultusunda kurulan sistemde 12 saatlik nöbetler halinde 7/24 hemşire refakati hizmetine ulaşmanız mümkün. Haftada bir gün düzenli doktor gözetiminde verilen bu hizmette evde hastane konforu sağlanır. İzmir'de özel hemşirelik refakati hizmetlerini sizlere çok uygun fiyatlara sunan Acil Tıp Ambulans firması günümüzde sıklıkla kullanılan ve yoğun talep gören sağlık hizmetleri arasında yerini almaktadır.

Özel Hemşire Refakatinin Avantajları

Acil Tıp Ambulans tarafından profesyonel hemşirelerce verilen bu hizmet ile birlikte hastanız emin ellerde olur, böylece olası bir ani müdahaleyi alanında uzman özel hemşireler gerçekleştirerek hastanızın daha çabuk iyileşmesine katkıda bulunur. İzmir'e özel sunduğumuz bu hemşirelik hizmeti işleriniz ve yoğunluğunuzdan dolayı fazla vakit ayıramadığınız yaşlı veya hastalarınız olumlu yönde motive olarak iyileşme süreci hızlanacaktı

Özel Hemşire Hizmetleri

Yazımızın devamında özel hemşireler neler yapar? Hastaya ne gibi katkıları olur? Başlıklarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Doktorların vermiş olduğu ilaç ve talimatları en iyi şekilde özel hemşireler uygulayabilir. Hastanın kullanması gereken ilaçların takibi, ilacın içilmesi ve sonrasındaki ilaca karşı vücudun gösterdiği tepkiyi takip ederek raporlar.

Serum ve İğne Kullanımı

Sadece profesyonel sağlıkçıların yapabileceği ve ciddi anlamda dikkat ve hassasiyet gerektiren serum takma, iğne yapmak, damar açma gibi işlemleri özel hemşireler gerçekleştirmektedir.

Hasta Vücut Bakımı

Yatalak olan veya ayağa kalkabilecek durumda olmayan hastalara verilen bu hizmetle, hastanın vücut sağlığı korunur.

Psikolojik Destek

Özel hemşirelik refakati boyunca hastaya gösterdiği yakın ilgi sayesinde hasta psikolojik olarak iyileşme sürecini hızlandıracaktır.