Tıbbi Danışmanlık

Günümüz mobil teknolojisi artık ihtiyaç duyduğumuz her an sağlık sorunlarımızı özel doktorlar ile telefon üzerinden gerçekleştirmemize olanak sağlıyor. Sadece sağlık sorunlarımızda değil bilgi almak içinde kullanabileceğimiz bu numaralar sayesinde günün her saatinde profesyonel destek alabiliriz. Örneğin yakınımızda bulunan nöbetçi eczanelerin telefon ve adreslerini, evimize en yakın acil sağlık merkezini, dişçiye kadar hepsini bu çağrı merkezlerinden öğrenebiliyoruz.

Yapacağınız çağrı sırasında rahatsızlığınızı belirttiğiniz anda sizi ilgili birime aktaran IVR sistemi sayesinde alanında uzman doktorlar size en doğru ve sağlıklı çözümler sunacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise, size yöneltilecek sorulara doğru ve eksiksiz bir yanıt vermenizdir. Vereceğiniz her bilgi sağlık sorununun değerlendirilmesi ve çözümü için oldukça önemlidir.

Acil Tıp Danışmanlık Hizmeti

Firma olarak tüm sağlık konularına hakim olan uzman doktorlara sahibiz ve bir çok özel sağlık sektöründe hizmetlerimiz devam ediyor. Sadece özel ambulans değil, profesyonel olarak sunduğumuz tıbbi danışmanlık hizmetimizde oldukça talep gören ve beğenilen servislerimiz arasındadır. En çok tercih edilen özel hemşire hizmeti, mobil revir ve fizyoterapist gibi yaşlı ve hasta bakımında en uygun çözümleri sunuyoruz.

İzmir lokasyonlu çağrı merkezimizi arayıp tüm özel ambulans ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz konularda da kurumsal anlamda destek veriyoruz. İşte bize günün her saati ulaşabileceğiniz telefon numaramız +90 (232) 372 66 60