Edremit Özel Ambulans

Uzun süredir sağlık sektöründe hizmet veren firmamız, acil durumlarda hastalarına yardım götürebilmek ve onları en kısa sürede hastaneye ulaştırabilmek adına kalabalı araç filosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Sağlık ekiplerimizin de yer aldığı geniş iç hacme sahip ambulanslarımız ile birlikte sizleri de en kısa sürede ilgili adrese taşıyoruz. Ambulanslarımızın için son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış olup profesyonel sağlık ekiplerimiz de araç içerisinde yerini almaya devam ediyor. Acil müdahale yapılarak sizleri sağlıklı bir şekilde hastaneye ulaştırmak adına buradayız ve Edremit Özel Ambulans taleplerinize de kusursuz bir şekilde yanıt veriyoruz.

Ambulans Temini ve Hasta Nakli

Edremit Özel Ambulans ailesi olarak bölge halkına kusursuz bir şekilde hizmet vermek en büyük hedefimizdir. Adres bilgilerinizi ve taleplerinizi ilettiğiniz takdirde çalışma arkadaşlarımız ve sağlık personelimiz kısa sürede yola çıkıyor ve adreslerinize ulaşıyor. Ambulans temini ile birlikte hasta naklini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu konuda sektörün en hızlı ve en deneyimli ekibine sahip olmak bizleri de bir adım öne taşıyor. Rekabetin fazlasıyla güçlü olduğu bir sektörde yer alıyoruz ancak emin olun bu sektörün ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu da çok iyi biliyoruz. Yenilenen ambulanslarımız ve deneyim sahibi sağlık personelimiz ile birlikte haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Kalıcı Revir Hizmeti

Alış veriş merkezi, etkinlikler, özel plajlar, tatil köyleri ve benzeri oluşumlar, hastanelere uzak bir noktada mevkilenebiliyor. Bu tür durumlarda sağlık hizmetlerine çok daha fazla ihtiyaç duyuluyor ancak ne yazık ki mesafenin uzak olması bu hizmetleri sınırlı ya da sıkıntılı hale getirebiliyor. Edremit Özel Ambulans hizmetleri dahilinde kalıcı revir-stand by ambulans hizmeti de sunuyoruz. İstenilen bölgeye araçlarımız yerleştiriliyor ve sağlık ekiplerimiz de 24 saat boyunca araç içerisinde sağlık hizmeti sunuyor. Firmamızdan bu tür bir hizmet talebinde de bulunabilirsiniz. Bu işin eğitimini almış deneyim sahibi sağlık personelimiz ile birlikte ihtiyaçlarınıza daha kusursuz bir şekilde yanıt vermeyi başarıyoruz. Sektörde bu hizmeti sunan az sayıda firmadan biri olduğumuzu da belirtmek istiyoruz.