Aliağa Ambulans ve Sağlık Hizmetleri

Gerek ekonomik gerekse nüfus bakımından hızla gelişen ve sunulan bir çok yeni özel sağlık hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulduğu Aliağa'da özel ambulans hizmetlerimize 2017 yılında da devam ediyoruz. İlçe genelinde bir adet devlet hastanesi bir adet de Tıp Merkezinin bulunduğu Aliağa, özellikle Menemen ve Çiğli bölgesine yakın olması büyük avantaj sağlıyor. 2005 yılında Aliağa Petkim Devlet Hastanesi ile birleşerek 13000 m2 alanda 150 yatak kapasitesine ulaşan Aliağa Devlet Hastanesi, 19 ana sağlık dalında hizmet vermektedir. Sigarayı Bıraktırma Kliniğinden Kardiyoloji bölümüne kadar pek çok alanda uzman doktorlara sahip olan bu hastaneye Acil Tıp Ambulans olarak hasta nakli ve özel ambulans servisi şeklinde hizmet vermekteyiz. Hastaneye 0 232 616 87 87 numaralı telefondan ulaşabilir ayrıca online randevu sistemi ile hizmet alabilirsiniz.

Aliağa Tıp Merkezi

6 kattan oluşan ve 2500 m2 kapalı alanda hizmet veren Dr. Ali Algül ve Dr. Lale Yıldız Algül ortaklığında kurulan Özel Aliağa Tıp Merkezi SGK ile anlaşmalı 16 branşta 14 uzman doktor ve 50 kişilik sağlık personeli ile hizmet vermektedir.

Aliağa Ambulans

Firmamız İzmir'in tüm ilçelerine olduğu gibi Aliağa bölgesine de özel ambulans hizmetleri vermektedir. Hasta nakil hizmetimiz sayesinde kaliteli ve hızlı bir şekilde alacağınız ambulans hizmetimizin detaylarına www.aciltipambulans.com.tr/hizmet-noktalarimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.