Aydın Özel Ambulans ve Sağlık Hizmetleri

Türkiye'nin en fazla nüfusuna sahip olan şehirlerinden bir tanesi olan Aydın, tarihi dokusu ve her geçen gün modernleşen şehir planlaması ile ülkemizin önemli bölgeleri arasında yer almaktadır. Başta turizm ve tarım gibi alanlarda ülkemize büyük katkı sağlayan Aydın son yıllarda sağlık alanında yapılan büyük yatırımlarla vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Devlet hastanelerinin yanı sıra özel sağlık kuruluşlarının da büyük ilgi gösterdiği Aydın'da bir çok hastane ve özel poliklinik bulmanız mümkün.

Başta Aydın merkez olmak üzere hemen hemen tüm ilçelerinde yer alan özel sağlık kuruluşları ve hastanelerin yanı sıra ambulans veya mobil sağlık ekiplerinde yararlanabilirsiniz. Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi gibi Türkiye'nin sayılı araştırma hastanesine ev sahipliği yapan bu güzide şehrimizde ilçeler dahil toplamda 8 Devlet, 1 Üniversite ve 22 adet özel sağlık hastanesi bulunmaktadır.

Sayıları her geçen gün artan ve vatandaşlara en iyi sağlık hizmeti vermek için alt yapılarını yenileyen özel ambulans servisleri de oldukça ilgi gören bir başka faaliyet dallarından birisidir. Firmamız Acil Tıp Ambulans özellikle 2017 ve 2018 yılında yaptığı yenilikler ve atılımlarla sadece İzmir'de değil tüm Ege bölgesine sunduğu özel ambulans hizmetini geliştirerek Aydın dahil tüm illere ambulans servisi sağlamaktadır.

Neden Acil Tıp Ambulansı Tercih Etmeliyim?

Dinamik ve güçlü personeli ile birlikte size hizmet vermekten mutluluk duyan firmamız özellikle ambulans ve sağlık ekipmanı olarak kendini sürekli geliştiren, günümüz sağlık ihtiyaçlarını yakından takip eden ve en önemlisi misyonunu her zaman 'müşteri memnuniyeti' olarak belirleyen bir düşünceye sahiptir.

Bünyemizde bulunan tüm ambulans araçları ve sağlık ekipmanları Sağlık Bakanlığı yönergelerine uygun şekilde düzenlenmekte olup rutin olarak gerekli kontrollerden geçmektedir.

Firmamızın Aydın'da Sunduğu Tüm Sağlık Hizmetleri

Özel Ambulans Servisi
Hasta Nakil Aracı
Evde Hasta Tedavisi
Özel Hemşire
Tıbbi Danışmanlık