Acil Sağlık HizmetleriAcil Çağrı Merkezimize günün 24 saati 372 66 60 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Çağrınızı cevaplayan doktorlarımız talep ettiğiniz hizmet için en uygun çözümü ve gerekli organizasyonu gerçekleştirmektedir. Acil sağlık hizmeti taleplerinizde, sizden aldığı bilgiler çerçevesinde bulunduğunuz yere en yakın konumdaki özel ambulansı size yönlendirirken sizi verebileceğiniz ilk yardım yaşam desteği konusunda, yola çıkan ekibi ise, hızlı ve etkin müdahale için hastanın klinik durumu hakkında bilgilendirmektedir. Size yönlendirilen acil ambulansımız ve ekibimiz, hastaya bulunduğu yerdeki ilk müdahalesinden sonra, çağrı merkezi doktorlarımızın koordinasyonunda hastanın en uygun sağlık kurumuna transferini gerçekleştirmektedir.


Özel Ambulans İzmir

Acil çağrı merkezimiz, tüm acil yardım taleplerinize bütüncül bir yaklaşım içinde çözüm üretirken, hasta özel ambulans ve hasta yakınları arasındaki sürekli iletişimi sağlar. Hastane transferine ihtiyaç duyulması durumunda hasta ve yakınlarına alternatif çözümler sunar. Hastane ile iletişime geçerek hastanın klinik durumu hakkında hastaneyi bilgilendirir ve ön hazırlıkların yapılmasını sağlar.


Acil çağrı merkezimizde Küresel Konumlama Sistemi (GPS) ve mobil iletişim teknolojileri gibi en güncel haberleşme sistemleri kullanılmaktadır. Kullandığımız bu sistemler sayesinde ambulansımızın lokasyonları dijital haritalar üzerinde anlık olarak izlenebilmekte ve ambulansımızla kontrol merkezimiz arasındaki iletişimin sürekliliği sağlanmaktadır. Alt yapı ve AR-GE çalışmalarına yapmış olduğu yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Acil Tıp Ambulans firmamız son teknoloji ekipmanları ile donanımlı özel ambulansları ile sağlık konusunda güvenebileceğiniz bir işletmedir.


Hasta Nakil İşlemleri

Firmamız gerektiğinde ve ihtiyaç doğrultusunda hasta nakil ambulansı hizmetlerini de çok uygun fiyatlara vermektedir. Türkiye'nin her yerine Acil Tıp Ambulans farkı ile hasta nakil işlemlerini yaparak, hastanın farklı bir hastaneye sevkini sağlıyoruz. Yol yolunca özel ambulans içerisinde yer alan uzman doktor ve personel sayesinde hasta sürekli gözetim altında kalarak son derece güvenli ve profesyonel bir destek alıyor.