Ambulans İzmir

Sağlık, para ile satın alınamayacak düzeye geldikten sonra yaşamınız için bir saniyelik zaman diliminin bile ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır. Ne yazık ki bu süre zarfından sonra keşkeler fayda etmemektedir. Bu nedenle sağlığın zamanında kıymetinin bilinmesi ve insan yaşamında sağlık olmazsa hiçbir şeyin olmayacağı bilincine sahip olunması gerekmektedir. Bu ifadelerden yola çıkılarak İzmir özel ambulans hizmetlerinin de bu bilince ışık tutması ve hastaların en kısa sürede tedaviye alınması için birçok hizmette elini taşın altına koymaktadır.
Gece yarısında, gün ortasında; yalnızken ya da topluluk içinde bir faaliyetteyken; yolda giderken veya bir kafede çay içerken; kendiniz için, anneniz babanız ya da minik bebeğiniz için aniden gerçekleşen bir rahatsızlık ile karşı karşıya kaldığınızda panik yapmadan ilk olarak İzmir özel ambulans servisi ile irtibata geçmeniz, en kısa sürede rahatsızlığı olan bireyin koruma altına alınması ve en az etki ile kurtulması için en etkili yol hızlı bir şekilde bir doktor karşısına çıkartılması olmaktadır. Ayrıca sadece acil hastalık durumunda değil evde bakım ve ilk yardım hizmetlerini uygulayabilecek personel kapasitesine sahip olmaktadır. İlk müdahale ve hastanın bulunduğu yerde bir süre kalması gerektiği durumlarda bakım ve sağlık hizmetleri gerçekleştirilebilmektedir. Diğer taraftan havaalanında gerçekleşen ani durumlarda hava yolu ile gerçekleşecek hasta transfer işlemlerinde de sizi yalnız bırakmamaktadır.


İzmir Özel Ambulans

Acil durumlar, hava yolu ile transfer edilen hastalar, evde bakım ve sağlık hizmetleri, ilk yardım ve müdahale işlemleri dışında da İzmir özel ambulans hizmetleri içerisinde cenaze işlemleri de bulunmaktadır. Yurt içinde veya yurt dışında gerçekleşen cenaze işlemleri, cenaze nakli ve benzeri işlemler en küçük ayrıntısına kadar takip edilmekte ve son noktasına kadar tamamlanması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra evde bakım sağlık hizmetini de açmak gerekirse; evinde yaşaması ve hastane ve kontrole gitmesi mümkün olmayan hastalar için dâhiliye, nöroloji, cildiye, psikiyatri ve benzeri bölümler için uzman doktorlar hastanın ayağına kadar giderek gerekli kontrol ve bakımı düzenli olarak gerçekleştirmektedir.
Sağladığımız üstün hizmet ve müşteri memnuniyetini bir adım daha ileriye taşıyıp, 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde sizde özel ambulans ihtiyacınız olduğunda bize ulaşabilir, hızlı bir şekilde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Biliyoruz ki acil durumlarda zaman çok önemli ve ani gelişen hastalıklarda hemen müdahale edilmelidir. Bu yüzden oluşturduğumuz çağrı merkezi sistemimizi mutlaka rehberinize not alın işte bize her zaman ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0232 372 66 60