İZMİR EVDE TEDAVİ VE HASTA BAKIMIİzmir'de özellikle evde hasta bakımı ve hasta tedavisi alanlarında hizmet veren Acil Tıp Ambulans firması, sağlık sorunları yaşayan ve tedavisini evde sürdürmesi gereken kişilere uygun ekipman ve personelleri ile hizmet vermektedir. Hasta bakımı konusunda sertifikalı personelleri bünyesinde barındıran ve ilgili sertifikalara sahip olan uzman kişilerle çalışan Acil Tıp Ambulans hizmetlerinden gönül rahatlığı ile evde tedavi ve hasta bakımı konusunda profesyonel anlamda destek alabilirsiniz.


Kurumsal Sağlık Ekibi


Hızlı gelişen sağlık sorunları, kronik rahatsızlıklar gibi anında müdahale gerektiren sağlık hizmetlerini kurumsal anlamda karşılayan Acil Tıp Ambulans hizmetleri ihtiyaçlara uygun ve tamamen müşteri memnuniyetini karşılayacak şekilde oluşturduğu personel ve ekipmanları ile sizlere kurumsal sağlık ekibi hizmetini sağlıyor. Hastane sonrası sağlık bakımı, tedavi ve rutin kontroller gibi hayati önem taşıyan hizmetleri çok uygun fiyatların yanı sıra güvenilir kişilerden oluşan çalışanları ile kesintisiz şekilde sunmaktadır.


Sağlık Personellerimizin Nitelikleri


Acil Tıp Ambulans bünyesinde çalışan ve evde hasta bakımı alanında tüm yetkili sertifikalara sahip olan personellerimiz işini severek yapan ve sorumluluğunun farkında olan kişilerdir. Evde bakılacak hasta için evin ve ilgili odanın hazırlanması hakkında bilgi vermesi, gerekli araçların temin edilmesi ve yapılacak işlemleri günlük olarak raporlama gibi üst düzey hizmetler sunuyoruz. Sağlık ekibimizle ani gelişen sağlık problemleri, kronik hastaların takip ve tedavisi, hastane sonrası bakım gibi farklı sorunlar için çözüm sunulmaktadır. Hastanın muayenesi; sonrası labaratuar tetkikleri,direktgrafi, EKG, EKO gibi tanıya yönelik işlemler ve karar verilen tedavileri uygulayabilecek ekip ile bütüncül uygulama.izmir evde tedavi enjeksiyon,pansuman,serum takma çıkarma,kan alma,kateter ve sonda uygulaması,evde muayane izmir evde tedavi,evde tedavi izmir,evde tedavi